Novinky

| Martin Kuča

Konec dobrý, všechno dobré

Historicky čtvrtou sezónu ve 3. lize jsme zakončili na čtvrtém místě, o jednu příčku hůře než loni.

K poslednímu zápasu jsme se na Hanspaulce sešli proti béčku Borusie Dortšpunt (naštěstí jako Dortmund nehráli) ve slušné sestavě a troufnu si říct, že se nám podařilo poučit se z posledních dvou zápasů, navíc sestava byla vyváženější a soupeř slabší.

A také se vyvedl vstup do zápasu, v desáté minutě už to bylo 2:0 pro nás, první gól dal pěknou střelou zpoza vápna Koublík (první bod v sezóně! :) a na rozdíl dvou branek zvýšil Mák do prázdné brány po pěkném přistrčení od Vikyho. Pak se hra vyrovnala a soupeř také ukázal útočné choutky, ale Ráďa byl pozorný, i když při některých jeho odkopech slabší povahy v našem týmu trnuly.

Ve druhém poločase Borusie hodně otevřela hru, bohužel nám zůstala střelecká nemohoucnost z posledního zápasu a k vidění tak byla akorát spousta zkažených finálních přihrávek a nepovedených přečíslení. Stejně si ale počínal i soupeř na druhé straně a tak vzrušení způsobil pouze sedící! rozhodčí, který nutil hráče stojící před střídačkami se také posadit, aby viděl po lajně...

Shrnu-li to, výhra zasloužená a trochu náplast na poslední dva zápasy, které se nám maličko nevydařily. Užijte si prázdniny a trénujte na podzim! Ave 7!