Novinky

| Radek Mališ

Do třetice všeho zlého!!

Tempo je pro nás zakleté hřiště, těšili jsme se, že do třetice prolomíme smůlu, ale zase se nám to nepovedlo. Prohráli jsme 3:2 po velkých individuálních chybách.

V nedělním dopoledni jsme sehráli nevydařený zápas. Naše hra v prvním poločase byla pomalá a nepřesná, ztráceli jsme balóny, nepřesně jsme rozehrávali a soupeř našich chyb využíval. Dostával se do nebezpečných šancí, které jsme řešili často jen za cenu faulu (viď Koljo;)). Za prvních třicet minut se nám podařila jen jedna kloudná akce. Sůša převzal na naši polovině od Kolji míč, proběhl kolem zkoprnělých protihráčů a přízemní střelou nedal brankáři šanci.1:0. Tím se naše hra zvedla a vytvořili jsme si další náznaky šancí. Bohužel ne na dlouho. Obránce Keharu nakopl balón před bránu na hranici pokutového území. Tam bohužel stál Pifem nepokrytý útočník a přes velmi nedůsledného Ráďu srovnal hlavou na 1:1.

Další průběh první půle byl v režii Keharu. Po fatálních chybách bratříků Suchomelíků soupeř dokonale otočil zápas a po hvizdu rozhodčího, signalizující přestávku, jsme prohrávali 1:3.

V druhé půli jsme marně dotahovali nepříznivé skóre. Podařilo se nám pouze snížit na rozdíl jediného gólu. A to díky výborně hrajícímu Vikimu, který jako jediný snese přísnější měřítko za svůj výkon!! Stav 2:3 nemusel být konečný. Opět zkažená přihrávka a Keharovec se řítil na naši bránu, udělal kličku Ráďovi a už jsme viděli míč v síti, jenže kde se vzal, tu se vzal všudybýlek Pif a dvěma vynikajícími zákroky 100% šanci zlikvidoval. Písk,písk,písk a byl konec.

No nic, musíme se z této prohry oklepat a v příštím zápase opět naplno bodovat. Doufám, že jsme si minely už vybrali a že se v dalších zápasech už nebudou opakovat!!

Viva 7 Zbabělých!! A příště určitě vyhrajeme!!